Opinie

214 opinie / ocena 4.9

Noemi

18 lipca 2022

Jeśli dobrze pamiętam to trzecia firma do której trafiłam z prośbą o pomoc. Wcześniejsze robiły tyle co sama próbowałam i mówiły, że nic nie da się zrobić. Jak się okazało z pomocą Pana Dariusza I. jednak się dało zrobić i to dużo. Współpraca na wysokim poziomie. Kontakt zawsze na bieżąco. Działanie w etapach, zawsze wiedziałam co robimy, ile to potrwa i co będzie dalej. Szybko, sprawnie i dodatkowo w przyjemnej atmosferze. Wszystkie pożyczki skonsolidowane. Jestem z daleka, podczas całego procesu musiałam tylko raz pojechać do siedziby firmy i również przemiło i przesympatycznie to wspominam :) Serdecznie dziękuję! :) Polecam każdemu!

Iza Iwanowicz-Giba

23 czerwca 2022

Firma bardzo profesjonalna. Nie sądziłam, że w tak prosty sposób pomogą mi w rozwiązaniu moich problemów. Szczególnie Pan Sebastian Woźniak okazał się bardzo empatyczną osobą i w bardzo profesjonalny sposób podszedł do tematu. W prosty sposób uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Szczerze polecam firmę i doradcę Pana Sebastiana.

Tom Nowy

03 września 2022

Dzięki tej firmie, a szczególnie dzięki pomocy Pani Doroty, wyszedłem z kilkumiesięcznego przymusu zaciągania chwilówek praktycznie tego samego dnia, w którym dostawałem wypłatę. Pomoc Pani Doroty okazała się cudem, na który czekałem, ponieważ udało mi się przenieść całe zadłużenie do zwykłego banku na bardzo korzystnych warunkach. Polecam tę firmę każdemu, kto wpadł w spiralę pożyczkową i chciałby się z niej w końcu wydostać!

Złóż wniosek