Konsolidacja kredytów firmowych Łódź

Zwiększ płynność finansową swojej firmy - skorzystaj z konsolidacji firmowych zobowiązań!

Finansowanie działalności firmowej z kredytów

Prowadzenie działalności gospodarczej pociąga za sobą określone koszty, których wysokość bywa różna. Już przy otwieraniu własnego biznesu musisz liczyć się z poniesieniem niemałych wydatków, np. na wyposażenie. Jako właściciel firmy musisz wypłacać wynagrodzenia, uiszczać składki na ZUS czy płacić podatki. Kupujesz surowce i materiały, płacisz za media i planujesz inwestycje, które narażają Cię na koszty. Możesz pokryć je z kredytów bankowych. Zobowiązania te obejmują:


 • kredyty gotówkowe dla firm,

 • kredyty hipoteczne,

 • kredyty obrotowe,

 • kredyty odnawialne, zapewniające dodatkowe środki w każdej sytuacji,

 • kredyty pomostowe.

 • Jeśli tylko masz odpowiednią zdolność kredytową i pozytywną historię kredytowania, możesz korzystać z kolejnych zobowiązań finansowych i mieć środki na swoją działalność: bieżącą i inwestycyjną. Takie produkty są jednak obciążeniem pieniężnym dla Twojej firmy. By zmniejszyć zadłużenie, możesz ubiegać się w banku o kredyt konsolidacyjny. Całkowita kwota takiego zobowiązania objąć może wszystkie wcześniej zaciągnięte zobowiązania kredytobiorcy. Dla banków również i w takim przypadku liczą się dobra zdolność kredytowa i historia kredytowania w BIK.

  Konsolidacyjny kredyt może przynieść poprawę płynności finansowej Twojej firmy, ale możesz też otrzymać kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką, do wykorzystania jak w przypadku kredytów gotówkowych. Pozbądź się zobowiązań firmowych, kredytu hipotecznego zaciągniętego na potrzeby budowy swojej siedziby i innych - zaciągnij kredyt konsolidacyjny. Łódź jest miejscem, w którym skorzystasz z naszej pomocy przy wyborze najlepszej oferty! Od lat oferujemy profesjonalne doradztwo i usługi finansowe.

  Złóż wniosek online

  Szukasz kredytu konsolidacyjnego? Złóż wniosek o zobowiązanie na naszej stronie, a my przedstawimy Ci najlepszą ofertę. Zaciągnij z naszą pomocą kredyt konsolidacyjny w Łodzi!

  Na czym polega konsolidacja kredytów firmowych?

  Banki oferują konsolidację kredytów osobom indywidualnym, ale i przedsiębiorcom. Obszar działania tych instytucji przy kredytach konsolidacyjnych obejmuje klientów biznesowych, dlatego takim zobowiązaniem posłużyć się możesz wtedy, gdy masz własną działalność, która potrzebuje specyficznego finansowania.

  Chociaż w takim przypadku nie możesz raczej liczyć na minimum formalności, to jednak kredyt konsolidacyjny dla firm jest jak najbardziej dostępny. Takie produkty dla przedsiębiorców udzielane są w celu spłaty zsumowanych zobowiązań. W firmach pozabankowych możliwe jest, by wziąć kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek gotówkowych czy rat generowanych przez leasing i faktoring. Możliwe jest też, by bank wypłacił kredyt gotówkowy na dowolny cel, w postaci dodatkowych środków.

  Klientom firmowym w przypadku kredytów konsolidacyjnych stawia się wyższe wymagania dotyczące zdolności kredytowej czy obecnej sytuacji finansowej niż odbiorcom prywatnym. Banki muszą zminimalizować ryzyko braku spłaty takiego zobowiązania. Niewykluczone też, że nowy kredyt konsolidacyjny będzie wymagał ustanowienia dodatkowego zabezpieczenia.

  Masz pytania?

  Jesteś przedsiębiorcą z miasta Łódź? Kredyt konsolidacyjny pomożemy uzyskać i Tobie, i firmom z pobliskich miejscowości. Prezentujemy profesjonalne podejście do obsługi klientów - pytaj o wszystko, co nurtuje Cię w związku z ofertą kredytu konsolidacyjnego. Sprawdzimy, czy masz pozytywną historię kredytową i doradzimy optymalne rozwiązania.

  Korzyści wynikające z konsolidacji kredytów firmowych

  Być może spłacane aktualnie kredyty bankowe zaciągnięte na potrzeby Twojej działalności gospodarczej mają wysokie i nieprzewidywalne oprocentowanie zmienne? Posiłkowałeś się zobowiązaniem, które cały czas ciąży na zdolności kredytowej Twojej firmy? Masz na dodatek leasing na samochód ? Pokaż nam dokumenty i umowy kredytowe, a postaramy się o taką ofertę konsolidacji w banku lub w firmie pozabankowej, która będzie dla Ciebie najkorzystniejszą opcją pokrycia tych zobowiązań.

  Dzięki skorzystaniu z oferty kredytów konsolidacyjnych obniżysz przede wszystkim ponoszone z tytułu wcześniejszych zobowiązań wydatki. Twoim udziałem stanie się produkt, dla którego rzeczywista roczna stopa oprocentowania będzie możliwie jak najniższa. Pozbędziesz się drogich kredytów i pożyczek, a okres spłaty będziesz mógł wydłużyć, co pozwoli na zmniejszenie miesięcznego obciążenia finansowego. Całkowita kwota kredytu konsolidacyjnego dopasowana zostanie do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz nawet otrzymać gotówkę na dowolny cel. Jeśli Ci na tym zależy, nasz ekspert weźmie to pod uwagę, przygotowując dla Ciebie wnioski kredytowe.

  Kredyty konsolidacyjne pomogą Ci w pozyskaniu nowych partnerów biznesowych i nowych klientów - dzięki nim Twoja firma poprawi swoją sytuację finansową. Nie trać czasu na szukanie pożyczki czy kredytu konsolidacyjnego odpowiedniego dla Ciebie i Twojej firmy. Podreperuj finanse, korzystając z naszego fachowego wsparcia. Przedstawimy Ci najlepsze oferty kredytu konsolidacyjnego.

  Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

  Skontaktuj się z nami!


  Złóż wniosek