Konsolidacja kredytów Łódź

Uwolnij się od wielu zobowiązań - zamień kilka kredytów na jeden kredyt konsolidacyjny!

Czym jest konsolidacja kredytów?

konsolidacyjny! Kredyt konsolidacyjny jest produktem finansowym udzielanym przez banki. Konsolidację takie instytucje zaoferują Ci wówczas, gdy masz do spłaty różne zobowiązania finansowe. Możesz wyjść z trudnej sytuacji kredytowej, rzutującej na Twoją zdolność kredytową i uprościć spłatę zobowiązań. Zaciągnij kredyt konsolidacyjny. Łódź jest miastem, w którym pomożemy Ci uzyskać nowy kredyt na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Jakich? Konsolidacja może objąć:


 • kredyt gotówkowy

 • kredyt hipoteczny

 • każdy kredyt konsumencki

 • zobowiązania z kart kredytowych

 • pożyczki pozabankowe

 • Różnego rodzaju zobowiązania finansowe mogą zostać spłacone za pomocą konsolidacji kredytowej. Co więcej, w wielu bankach dopuszczalna jest konsolidacja chwilówek, czyli pożyczek udzielanych przez firmy działające w sektorze pozabankowym. Jeśli kilka zobowiązań tego rodzaju obciąża Twój budżet domowy, znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej, możesz zastanowić się nad tym, by zamienić kredyty i pożyczki na jedno, większe zobowiązanie. Warto wówczas wziąć kredyt konsolidacyjny, spłacić wcześniejsze długi i uzyskać niższą ratę miesięczną.

  Możliwość otrzymania kredytu konsolidacyjnego na potrzeby spłaty kredytów i pożyczek to opcja dostępna w wielu bankach. Porównaj ze sobą rożne oferty, zanim zdecydujesz się na konkretny kredyt konsolidacyjny. Łódź i okolice to miejsce, w którym prowadzimy naszą działalność i doradzamy klientom. Pomożemy Ci przygotować wniosek , przedstawimy oferty na korzystny kredyt i ułatwimy zdobycie dodatkowych środków. Nasze profesjonalne podejście do Ciebie jako do konsumenta lub do Twojej firmy sprawi, że możesz liczyć na najlepszy kredyt konsolidacyjny.

  Złóż wniosek online

  Chcesz dostać kredyt konsolidacyjny lub pożyczkę konsolidacyjną? Złóż wniosek, a my pomożemy Ci w otrzymaniu zobowiązania!

  Na czym polega konsolidacja kredytów?

  Wiesz już, że w przypadku konieczności spłaty kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych i samochodowych oraz pożyczek możesz poprawić swoją sytuację finansową, uzyskując kredyt konsolidacyjny. To kredyt celowy - bank może go udzielić klientowi z przeznaczeniem na dokonanie spłaty wcześniej zaciągniętych zobowiązań zgłoszonych do połączenia. Całkowita kwota kredytu powinna więc odpowiadać sumie pozostałych do oddania długów w bankach i w firmach pożyczkowych. By zobowiązanie finansowe było objęte konsolidacją w banku, nie możesz mieć zaległości w jego spłacie.

  Główną cechą charakteryzującą kredyty konsolidacyjne jest to, że pozwalają one na zmniejszenie sumy spłacanych rat . Zamiast regulować kilka różnych, spłacasz jedną z tytułu kredytu, w jednym banku. To rozwiązania sprawia, że pozbywasz się wielu zobowiązań finansowych, na czym korzysta Twój domowy budżet. Na dodatek dzięki temu, że okres kredytowania może się wydłużyć, rata może być znacznie niższa niż suma wcześniej spłacanych co miesiąc zobowiązań. W ten sposób niewykluczone, że szybko rozwiążesz swoje problemy finansowe. Pamiętaj jednak, że kredyt z wydłużonym okresem spłaty może mieć potencjalnie wyższe koszty. Dopasuj więc ofertę do swojej zdolności kredytowej.

  Całkowity koszt kredytu konsolidacyjnego także może się zmniejszyć, bo nie będziesz płacić odsetek i innych kosztów różnym instytucjom. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest parametrem, który pozwoli Ci łatwiej wybrać odpowiedni produkt.

  Kredyt konsolidacyjny w Łodzi - dla kogo takie rozwiązanie?

  Bank może udzielić Ci kredytu konsolidacyjnego, jeśli masz odpowiednio wysoką zdolność kredytową i dobrą historię kredytowania w BIK. Konieczne jest, byś był osobą pełnoletnią, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Powinieneś mieć miejsce zamieszkania na terenie Polski, np. w Łodzi, i stałe dochody, z akceptowalnych przez bank źródeł. Musisz też złożyć wniosek t i dostarczyć wszystkie wymagane dokumenty, w tym umowy o kredyty gotówkowe i inne zobowiązania, jakie chcesz konsolidować.

  Wnioskując w danym banku o konsolidację, niekoniecznie musisz mieć konta w tej samej instytucji. Czasem jednak rzeczywiście będzie to wymagane. Dla potwierdzenia swojej tożsamości musisz okazać dowód osobisty. Przy dopełnieniu tak naprawdę minimum formalności uzyskasz kredyt na korzystnych warunkach, którym spłacisz pożyczki i kredyty w różnych instytucjach finansowych. Jednocześnie, brak zdolności kredytowej jest dla banku przeszkodą nie do pokonania, by udzielić Ci zobowiązania.

  Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej musisz jeszcze podpisać umowę o kredyt konsolidacyjny z bankiem. W umowie tej instytucja ta wskaże, jaka jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania takiego zobowiązania, a także poda okres spłaty i harmonogram uiszczania rat.

  Korzyści wynikające z zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego

  Jeśli tylko masz odpowiednią wiarygodność kredytową, nie masz zaległości w spłacie kredytów i pożyczek, możesz skorzystać z konsolidacji. Jest to propozycja opłacalna, ponieważ kwota kredytu konsolidacyjnego pozwoli na uregulowanie chwilówek i innych drogich zobowiązań, przez co więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni.

  Całkowita kwota kredytu będzie uwzględniała zgłoszone do konsolidacji produkty finansowe, ale możesz również powiększyć ją i uzyskać nieco dodatkowej gotówki na dowolny cel, jeśli tylko Twoja zdolność na to pozwoli. Rzeczywiste oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego może przynieść kolejne oszczędności, a zamiana kilku zobowiązań na jedno większe uporządkuje Twoje finanse.

  Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

  Skontaktuj się z nami!


  Złóż wniosek