Kredyt oddłużeniowy Łódź

Nie masz środków na spłatę przeterminowanych długów? Skorzystaj z kredytu oddłużeniowego.

Czym wyróżniają się oferty na kredyty oddłużeniowe?

Do zaciągnięcia kredytu czy pożyczki, w tym zwłaszcza chwilówki pozabankowej, musisz dopełnić jedynie minimum formalności. Szybko uzyskasz kredyty gotówkowe, a nieco więcej czasu przyjdzie Ci ubiegać się o środki pod zastaw nieruchomości. Te zobowiązania finansowe mogą z czasem Cię przytłoczyć, zwłaszcza wtedy, gdy zmieni się diametralnie Twoja sytuacja materialna. Utrata pracy, nagła, ciężka choroba i konieczność podjęcia kosztownego leczenia sprawić mogą, że popadniesz w długi, a kredyty i pożyczki nie będą spłacane. Wówczas poszukaj sposobu na wyjście ze spirali zadłużenia, w czym pomóc mogą kredyty konsolidacyjne. Jeśli nie możesz z nich skorzystać, sprawdź, na czym polega oddłużanie kredytów.


 • Rozwiązanie dla dłużników

 • Wyjście ze spirali zadłużenia

 • Uwolnienie od firm windykacyjnych

 • Poprawa zdolności kredytowej

 • Zabezpieczenie nieruchomości

 • Przez pojęcie kredyt oddłużeniowy należy rozumieć produkt finansowy, który jest wsparciem w trudnej sytuacji finansowej. Typowe kredyty oddłużeniowe to zobowiązania celowe, które przyznawane są na pokrycie długów. Przy takim produkcie należy dostarczyć instytucji finansowej dokumenty dotyczące wszystkich kredytów i pożyczek, w przypadku których masz problem ze spłatą.

  Kredyt gotówkowy może Ci pomóc, jako osobie zadłużonej, w uporaniu się z zaległościami finansowymi. Specyfika takich zobowiązań polega na tym, że bank nie ingeruje w to, jak wykorzystasz te środki. Nic nie stoi na przeszkodzie zatem, by produkt ten był tym samym, co kredyt oddłużeniowy lub kredyt konsolidacyjny.

  Złóż wniosek online

  Podejmujemy się oddłużania osób fizycznych i firm. Interesuje Cię taka możliwość? Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę kredytów oddłużeniowych na terenie całego kraju.

  Jak zaciągnąć kredyt oddłużeniowy?

  Kredyt oddłużeniowy do pewnego stopnia przypomina kredyt konsolidacyjny. W obu przypadkach całkowita kwota zobowiązania ma pozwolić na spłatę długów, które wcześniej klient zaciągnął. Jednak w zakresie oddłużania finansowego mówimy już o przeterminowanych produktach, w przypadku których data spłaty pożyczki lub raty kredytowej już minęła. One wpływają na zdolność kredytową, a raczej powodują, że jej nie mamy.

  Oferta całkowitego oddłużania pozwala pozbyć się długów. Mogą one wynikać z kredytów i pożyczek, potwierdzonych zawartymi umowami. Nie można więc pokryć kredytem oddłużeniowym np. środków uzyskanych od najbliższych. Nie ma jednak trudności w uzyskaniu pożyczek i kredytów oddłużeniowych na spłatę kredytu frankowego, chwilówek oraz zobowiązań wynikających z kart kredytowych.

  Oddłużanie chwilówek i kredytów najczęściej ma miejsce wtedy, gdy dłużnik zalega już z ich spłatą i ma negatywną historię kredytowania, a jego zdolność jest niska. Taka osoba najpewniej będzie miała problem z uzyskaniem kredytu w banku. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, skorzystaj z pomocy, jakiej udzieli Ci nasz dział: oddłużanie. Łódź jest jednym z miast, w których obsługujemy dotychczasowych i nowych klientów. Możemy przygotować dla Ciebie oferty na produkty finansowe, które pozwolą Ci się uwolnić ze spirali długów. Po sprawdzeniu Twoich możliwości finansowych przedstawimy Ci takie oferty, które rozwiążą Twoje problemy. Możesz się do nas zwrócić bez względu na miejsce zamieszkania, o ile tylko masz stałe źródło dochodów, a ewentualne wpisy w BIK dotyczące opóźnień w spłacenie aktywnych zobowiązań nie przekraczają 60 dni.

  Jakie są korzyści z zaciągnięcia kredytu oddłużeniowego?

  Szukasz wsparcia w uzyskaniu kredytów oddłużeniowych? Nasze usługi świadczymy w Łodzi i w innych miastach w Polsce - umożliwiamy klientom otrzymanie takich produktów finansowych, przy których rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest stosunkowo niska, dzięki czemu atrakcyjny jest całkowity koszt kredytu. W ubieganiu się o finansowanie długów możesz liczyć na naszą firmę. Posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości pozwoli przy kredytach oddłużeniowych wydłużyć maksymalny okres spłaty nowego zobowiązania.

  Sprawy oddłużania finansowego mogą być bardzo skomplikowane, ponieważ długi wynikają często nie tylko z kredytów bankowych i pożyczek, ale i z niezapłaconych odszkodowań. Stawki takiego odszkodowania obciążającego finansowo dłużnika mogą być różne. Ważne jest z jednej strony wspieranie osób poszkodowanych, ale z drugiej strony też dłużnika, który zobowiązany jest do wypłaty odszkodowania, a może nie mieć pieniędzy na ten cel.

  Program oddłużania może być obowiązkowym elementem planu realizacji upadłości konsumenckiej. Nie prowadzi on wprost do całkowitego wyeliminowania zobowiązań, ale oferta naszych doradców finansowych w zakresie tego, gdzie i jak zaciągnąć kredyt oddłużeniowy z pewnością okaże się pomocna. Z pozyskanej kwoty spłacisz długi, jakie wcześniej zgłosiłeś. Możesz skorzystać z oferty na zasadzie pożyczek oddłużeniowych od firm pozabankowych. Ucieknij od konieczności ogłoszenia upadłości konsumenckiej i wyjdź na prostą. Oferta naszych doradców finansowych doprowadzi do całkowitego oddłużenia.

  Naszą propozycję prezentujemy z myślą nie tylko o osobach zadłużonych mieszkających w Łodzi - zapraszamy do skorzystania z oferty również zamieszkałych w innych miejscowościach.

  Skontaktuj się z nami!


  Złóż wniosek