Konsolidacja kredytów pozabankowych Łódź

Pożyczki chwilówki stają się dla Ciebie problematyczne? Skorzystaj z oferty na najlepszy kredyt konsolidacyjny i zmniejsz miesięczną ratę, którą spłacasz!

Jakie zobowiązania finansowe można konsolidować?

W kontekście konsolidacji najczęściej mówi się o produktach bankowych, które pozwalają na połączenie ze sobą różnych kredytów. Jednak zobowiązanie to może również umożliwiać wyjście z trudnej sytuacji, której powodem są pożyczki pozabankowe. Banki dają możliwość uzyskania konsolidacji zobowiązań pozabankowych, czyli pożyczek zaciąganych w firmach. Kwota kredytu może ujmować w sobie różne zobowiązania i być powiększona o pieniądze na dowolny cel. Oto jakie zobowiązania może połączyć jeden konsolidacyjny kredyt:


 • kredyt gotówkowy,

 • kredyt hipoteczny,

 • inne kredyty konsolidacyjne, zaciągnięte wcześniej,

 • zobowiązania z kart kredytowych,

 • pozabankowe zobowiązanie finansowe.

 • W trudnej sytuacji finansowej możesz zaciągnąć kredyt konsolidacyjny i dokonać spłaty za jednym razem wszystkich zobowiązań zgłoszonych do połączenia. Sprawdź jednak, czy w wybranym przez Ciebie banku możliwa jest konsolidacja chwilówek. Nie musisz tego robić samodzielnie! W uzyskaniu zobowiązania pomoże nasz ekspert kredytowy. Jeśli chcesz otrzymać z naszym wsparciem kredyt konsolidacyjny, Łódź jest miastem, w którym prężnie działamy i możemy Ci pomóc.

  Żadne problemy finansowe naszych klientów nie są dla nas niemożliwą do pokonania przeszkodą w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Jeśli jeden bank odmówi Ci kredytu konsolidacyjnego, przedstawimy Ci inne oferty na korzystny kredyt lub pożyczkę konsolidacyjną. Dla każdego klienta dopasowujemy odpowiedni produkt finansowy.

  Złóż wniosek online

  Chcesz szybko i skutecznie uzyskać kredyt dostosowany do swoich możliwości kredytowania? Skontaktuj się z nami i już wkrótce uwolnij się z pętli zadłużenia. Wypełnienie wniosku do niczego Cię nie obliguje!

  Korzyści z konsolidacji kredytów pozabankowych

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mogłeś podpisywać w przeszłości umowy kredytowe jedna po drugiej i korzystać z oferty pożyczek w firmach pozabankowych. Nie każdy bank zechce udzielić kredytu konsolidacyjnego na spłatę chwilówek. Jeśli otrzymanie takiego zobowiązania w Twoim przypadku nie będzie możliwe, możesz zaciągnąć w tym samym celu kredyty gotówkowe i przeznaczyć je na pokrycie kosztów spłaty zobowiązań pozabankowych.

  Dla nowych klientów możliwy jest kredyt na spłatę zobowiązań z minimum formalności, którego całkowita kwota będzie pokrywać pożyczki, a nawet odsetki karne, jakie naliczają pożyczkodawcy przy przekroczeniu terminu spłaty.

  Co przyniesie Ci podpisanie umowy kredytowej lub pożyczkowej na konsolidację? Pozwoli to pozbyć się wcześniejszych zobowiązań, a więc i zdublowanych odsetek, które w przypadku pożyczek pozabankowych mogą być bardzo wysokie. Kredyt konsolidacyjny możesz uzyskać z wydłużonym okresem spłaty, a roczna stopa oprocentowania będzie niższa niż w przypadku kilku drogich chwilówek. Przy okazji porównywania ze sobą ofert konsolidacyjnych sprawdzaj zawsze, ile wynosi całkowity koszt kredytu czy rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

  Jakie warunki trzeba spełnić, by konsolidować kredyty pozabankowe?

  Otrzymanie pozytywnej decyzji na wniosek o udzielenie kredytu konsolidacyjnego będzie w banku poprzedzone analizą Twojej zdolności kredytowej. Jest ona rozumiana jako zdolność do spłaty różnych zobowiązań w terminie, wraz z naliczonymi odsetkami i innymi opłatami. Jeśli nie masz w BIK wpisów dotyczących opóźnienia w spłacie aktywnych kredytów, przekraczające 60 dni, to mamy dla Ciebie ofertę.

  Maksymalny okres kredytowania ograniczony jest też Twoim wiekiem, ponieważ banki mogą stawiać pewne warunki w tym zakresie. Nie wiesz, jak doprowadzić do złożenia wniosku o kredyt konsolidacyjny? Przydałyby Ci się dodatkowe środki? Chcesz konsolidować kredyty pozabankowe? Łódź jest miastem i regionem, w którym działamy. Udzielamy profesjonalnego doradztwa w zakresie konsolidacji i nie tylko!

  Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

  Skontaktuj się z nami!


  Złóż wniosek