Konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Łódź

Brak zdolności kredytowej nie musi być przeszkodą przy konsolidacji kredytów!

Czy konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej jest możliwa?

Przy ubieganiu się o dowolny kredyt lub pożyczkę z banku absolutnie wymagana jest odpowiednio wysoka zdolność kredytowa. Podobnie jest w przypadku, gdy starasz się o kredyt konsolidacyjny, który pozwoliłby Ci na uporządkowanie Twoich finansów. Jeśli nie masz wymaganej zdolności, a zobowiązania finansowe zaczynają się piętrzyć, pożyczka konsolidacyjna w firmie pozabankowej będzie remedium na Twoje problemy finansowe. Złożenie wniosku o konsolidację w naszej firmie ułatwi Ci uzyskanie odpowiedniego rozwiązania i skonsolidowanie kredytów.


 • Masz niską zdolność kredytową?

 • Nie jesteś w stanie dłużej spłacać swoich kredytów i pożyczek?

 • Potrzebujesz pomocy w spłacie zobowiązania?

 • Możesz otrzymać kredyt konsolidacyjny i wyjść ze spirali zadłużenia.

 • Pomożemy Ci w zawarciu umowy kredytu konsolidacyjnego.

 • Z pewnością musiałeś spełniać określone wymagania banku dotyczące zdolności kredytowej, by uzyskać kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny lub kredyt ratalny. Być może Twoje dochody były wyższe niż obecnie. W toku spłaty zobowiązań mogą pojawić się jednak takie sytuacje, które zaburzają regularność uiszczania rat kredytowych.

  Nagła choroba, utrata pracy czy rosnące potrzeby finansowe Twojej rodziny mogą wpędzić Cię w kłopoty, których domowy budżet nie zniesie. Tym samym jeśli masz niską zdolność kredytową, to w instytucjach bankowych nie masz co liczyć na udzielenie kolejnego kredytu. Nawet jeśli chciałbyś pozbyć się kłopotliwych produktów finansowych w zamian za zobowiązanie, którego miesięczne raty będą łatwiejsze do uregulowania dzięki wydłużonemu okresowi spłaty, to kredyt konsolidacyjny nie zawsze będzie w zasięgu Twojej ręki. Jeśli kredyt konsolidacyjny z banku nie jest dla Ciebie, możemy przedstawić Ci oferty na kredyt konsolidacyjny pozabankowy.

  Złóż wniosek online

  Jeśli chcesz uzyskać pożyczkę czy kredyt konsolidacyjny online, złóż wniosek kredytowy za naszym pośrednictwem!

  Jak dostać kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

  Masz niską zdolność do spłaty zobowiązań? Całkowita kwota kredytu jest zbyt wysoka, jak na Twoje możliwości kredytowe? Martwi Cię roczna stopa oprocentowania (RRSO) spłacanych pożyczek? W Twojej sytuacji nadal możesz skorzystać z kredytów konsolidacyjnych. W instytucjach pozabankowych znajdziesz ofertę na pożyczki konsolidacyjne. Podobnie jak kredyty, takie pożyczki pozabankowe mogą zapewniać poprawę sytuacji finansowej. W jaki sposób?

  Otóż pożyczki konsolidacyjne dają możliwość połączenia ze sobą różnych zobowiązań, jak kredyt konsumencki, chwilówki, kredyty ratalne i inne pożyczki. Okres spłaty pożyczki może być wydłużony, dzięki czemu zmniejszy się wysokość regulowanej co miesiąc raty kapitałowo-odsetkowej. Możesz odzyskać płynność finansową, a to wszystko zapewni Ci konsolidacja kredytu i konsolidacja chwilówek poza sektorem bankowym.

  Pożyczka konsolidacyjna online nie wymaga osobistej wizyty w siedzibie firmy pozabankowej, by złożyć wniosek i uzyskać decyzję kredytową. Z naszą pomocą możesz wypełnić niezbędne formularze online - wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę. Po przejściu procedury weryfikacyjnej i skontrolowaniu, co ma być objęte konsolidacją, instytucje pozabankowe wydadzą decyzję kredytową w ramach uproszczonych formalności.

  Jak możemy Ci pomóc przy zaciąganiu kredytu konsolidacyjnego bez zdolności kredytowej?

  W przypadku gdy kredyty gotówkowe, pożyczki i inne zobowiązania obciążają Twój budżet, przez co otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej na wniosek o skorzystanie z konsolidacji jest niemożliwe, spieszymy z rozwiązaniem na konsolidację dla osób bez zdolności kredytowej. Dokonamy analizy Twojej sytuacji finansowej. Przeczytamy każdą umowę kredytową, jaką dotychczas podpisałeś i postaramy się przedstawić Ci propozycję na najlepszy kredyt konsolidacyjny pozabankowy lub bankowy.

  Oczywiście mając pozytywną historię kredytową i wysokie dochody, masz szansę na zaciągnięcie kredytów konsolidacyjnych w każdym banku, ale przy problemach finansowych nie jest to takie proste. Banki nie zaoferują Ci umowy kredytowej o kredyt konsolidacyjny, jeśli na domiar złego w Biurze Informacji Kredytowej masz negatywne wpisy. Pomóc sobie możesz, bazując nie tylko na kredycie konsolidacyjnym. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu trudnych zobowiązań i być może i Tobie będziemy w stanie skutecznie pomóc.

  Konsolidację chwilówek i kredytów dla osób bez zdolności kredytowej przeprowadzimy z wykorzystaniem ofert na pożyczkę konsolidacyjną, która będzie realnym wsparciem w spłacie zobowiązań różnego pochodzenia, nawet przeterminowanych, w przypadku których zostałeś wpisany do bazy danych prowadzonej przez Krajowy Rejestr Dłużników.

  Co istotne, porównamy ze sobą parametry różnych pożyczek konsolidacyjnych, by znaleźć taką propozycję, która ma jak najniższe RRSO, dzięki czemu obniży się też całkowity koszt kredytu po konsolidacji. Okres kredytowania dopasujemy do Twoich możliwości. Całkowita kwota zobowiązania będzie ujmowała zgłoszone do konsolidacji zobowiązania. Razem z nami przejdź przez procedurę ubiegania się o kredyty konsolidacyjne lub pożyczki na spłatę chwilówek.

  Użyj naszego kalkulatora kredytowego, by wiedzieć, jak wysoką ratę będziesz spłacać po konsolidacji. Ranking kredytów konsolidacyjnych ułatwi Ci zapoznanie się z pełną ofertą produktów.

  Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

  Skontaktuj się z nami!


  Złóż wniosek