Kalkulator kredytowy

Ile będzie kosztował Twój kredyt? Możesz to łatwo sprawdzić, jeszcze zanim przystąpisz do umowy kredytu.

Kalkulator kredytowy Łódź – co to za narzędzie?

Zanim podejmiesz decyzję kredytową i wybierzesz kredyt mieszkaniowy czy kredyt gotówkowy z oferty banku, który znasz, sprawdź nasz kalkulator kredytowy. To rozwiązanie, które pozwoli Ci bez wychodzenia z domu upewnić się, jaką będziesz mieć ratę kredytu i jaki będzie całkowity koszt kredytu. Na konkretnym przykładzie, a nie wyłącznie na reprezentatywnym, zorientuj się, jakim obciążeniem będzie dla Ciebie zobowiązanie. Nie podejmiesz dobrej decyzji kredytowej, jeśli nie porównasz ze sobą różnych ofert na kredyt.

Możesz co prawda udać się do poszczególnych banków i poprosić o oferty kredytów hipotecznych czy gotówkowych. To jednak zajmuje sporo czasu. Bez wychodzenia z domu, sięgnij po numer telefonu do interesujących Cię instytucji bankowych i w ten sposób zdobądź informacje o kredytach. Koszt połączenia zgodny jest zwykle z taryfą operatora.

Wszystkie te rozwiązania są czasochłonne. Możesz o wiele prościej zapoznać się z kosztem generowanym przez kredyt hipoteczny i wybrać taki, którego rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) jest możliwie jak najniższa, z wykorzystaniem naszego kalkulatora kredytowego. Wystarczy tylko znać kilka parametrów dotyczących oferty kredytów mieszkaniowych w różnych bankach, by ocenić atrakcyjność konkretnych propozycji związanych z kredytem mieszkaniowym. W podobny sposób wyliczysz, jaka będzie całkowita kwota pożyczki zaciąganej na dowolny cel.

Jak działa kalkulator kredytowy online?

Nasz kalkulator jest narzędziem, dzięki któremu obliczysz orientacyjną wysokość raty, ale nie tylko. Pokaże Ci on, ile będzie kosztować spłata interesującego Cię kredytu hipotecznego czy pożyczki. Wszystko to na podstawie wprowadzonych danych dotyczących zobowiązania na zakup nieruchomości czy pożyczki na cele mieszkaniowe i dowolne.

Klient skorzysta z kalkulatora, wpisując do niego:

  • kwotę, na jaką chce otrzymać kredyt hipoteczny czy pożyczkę,
  • okres spłaty kredytu,
  • rodzaj oprocentowania – oprocentowanie okresowo stałe lub oprocentowanie zmienne,
  • wysokość oprocentowania,
  • wysokość kredytowanych kosztów, w tym prowizji.

Wyniki kalkulacji mają charakter informacyjny, a wysokość raty rzeczywiście wyliczonej i uiszczanej na czas obowiązywania umowy może być nieco inna. Chcesz wiedzieć, jaka będzie rzeczywista roczna stopa oprocentowania, całkowita kwota kredytu i ogólnie jakie zapisy znajdziesz w umowie kredytowej? Musisz złożyć wniosek do wybranego banku – np. Alior Banku czy Santander Banku. Nasza kalkulacja nie stanowi oferty. Zanim zaczniesz przeglądać kredyty hipoteczne, zgromadź wkład własny i zweryfikuj poziom swojej zdolności kredytowej. Owa zdolność kredytowa obliczana na zasadach określonych przez bank pozwoli Ci ocenić swoje realne szanse na kredyt.

Zdobądź środki na remont mieszkania bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jaka kwota kredytu jest dla Ciebie realna, sprawdź możliwy okres kredytowania i nie tylko te dane.

Złóż wniosek