Kredyt oddłużeniowy pozabankowy Łódź

Odzyskaj zdolność kredytową! Pozbądź się kredytów i pożyczek, których termin płatności już minął!

Na czym polega oddłużanie osób fizycznych?

Uzyskiwanie samodzielnie kredytów gotówkowych, pożyczek pozabankowych, a nawet celowych kredytów hipotecznych czy samochodowych nie jest trudne. Wymaga to posiadania odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej. Wiemy doskonale, że może się zdarzyć, iż w jednym czasie będziesz mieć do spłaty kredyty gotówkowe, kredyt pod zastaw nieruchomości czy chwilówki z firm pożyczkowych. Nagłe załamanie się Twojej sytuacji finansowej spowoduje, że popadniesz w długi i znajdziesz się w spirali zadłużenia. Maksymalny okres spłaty jest dla Ciebie nie do zaakceptowania. Czym to grozi?


 • Utratą zdolności kredytowej

 • Pogrążaniem się w pętli zadłużenia

 • Windykacją ze strony firm pożyczkowych i banków

 • Wizytą komornika i egzekucją z Twojego majątku

 • Koniecznością ogłoszenia upadłości konsumenckiej

 • Jak temu zapobiegać? Możesz skorzystać z pomocy w zakresie oddłużania finansowego. Otrzymanie w takim przypadku kredytu z banku, jeśli termin spłaty rat z umowy, np. kredytów frankowych i innych, nie został zachowany. Pozostaje Ci jedynie skorzystanie z oferty na oddłużanie poza systemem bankowym, w firmie pożyczkowej. Możesz liczyć na wsparcie w staraniu się o kredyt oddłużeniowy ze strony naszej firmy. Zadbamy o to, aby całkowita kwota zobowiązania, jakie będziesz mógł uzyskać, wystarczyła na spłatę Twoich udokumentowanych długów.

  Zanim jednak do tego dojdzie, podliczmy Twoje zobowiązania finansowe. Po dokonaniu naszej bezpłatnej analizy, dział oddłużanie zajmie się przygotowaniem rozwiązania adekwatnego do Twojej trudnej sytuacji finansowej. Zobowiązania pozabankowe o charakterze oddłużeniowym są w stanie Ci pomóc. Sprawdź, jak to przebiega.

  Złóż wniosek online

  Proces kredytowania rozpocznie się z naszym udziałem, jeśli złożysz do nas zapytanie. Wtedy w Twoim imieniu postaramy się znaleźć finansowanie dla Twoich zobowiązań. Będzie ono polegać na uzyskaniu pożyczek, możliwe, że rozwiązaniem będzie uzyskanie kredytu. Każdy przypadek analizujemy indywidualnie.

  Czym różni się oddłużanie pozabankowe od kredytu konsolidacyjnego?

  Zarówno oddłużanie, jak i kredyt konsolidacyjny mogą przynieść podobne efekty, w postaci uwolnienia się od zobowiązań finansowych. Jednak kredyty konsolidacyjne łączą po prostu w jedno większe zobowiązanie kredyty obciążające konto bankowe, kredyty z karty kredytowej czy pożyczki pozabankowe. Konsolidacja chwilówek może być bankowa, kiedy całkowita kwota zobowiązania pozwala na spłatę chwilówek i kredytów, ale też pozabankowa.

  Oddłużanie chwilówek i kredytów wymaga innego podejścia niż konsolidacja. Sprawy oddłużania finansowego są dużo bardziej skomplikowane. Często pozbycie się problemów wymaga wiele czasu, ale warto go poświęcić. Kredyty oddłużeniowe mogą sprawić, że odszkodowawcze roszczenia wobec Ciebie i odszkodowania komunikacyjne staną się tylko niemiłym wspomnieniem.

  Na zasadzie pożyczek oddłużeniowych możesz osiągnąć realizację finansowania długów w firmach pozabankowych. W przeciwieństwie do banków są one w stanie udzielić pożyczki klientom, którzy mają już przeterminowane zobowiązania i złą historię w BIK. Sprawdź jednak w przypadku korzystania z takiej pożyczki, jaki jest jej maksymalny i minimalny okres spłaty oraz roczna stopa oprocentowania, wskazująca na całkowity koszt kredytu. Jeśli Twoje negatywne wpisy w BIK dotyczą aktywnych zobowiazań, ale opóźnienie nie przekracza 60 dni, to mamy dla Ciebie ofertę.

  Jesteśmy w stanie tak poprowadzić Twoją sprawę, by przyznane Ci zostało finansowanie na rzecz likwidacji długów. Przy wydłużeniu maksymalnego okresu spłaty nowego zobowiązania obciążenie z tytuły spłacanej raty będzie stosunkowo niskie.

  Aby zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w banku, nie możesz mieć przeterminowanych zobowiązań. Pozyskanej kwoty możesz użyć wyłącznie do tego, by spłacić zgłoszone do połączenia kredyty i pożyczki. Banki udzielają też zobowiązań tego rodzaju z hipoteką - wtedy konieczne jest zabezpieczenie nieruchomości na rzecz kredytodawcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania hipotecznego kredytu konsolidacyjnego jest znacznie niższa niż w przypadku kredytu gotówkowego o tym samym przeznaczeniu. Posiadanie zabezpieczenia nieruchomości przez bank przy udzielaniu Ci zobowiązania pozwala zmniejszyć ponoszone ryzyko braku spłaty tego produktu w przyszłości. To zwiększa możliwość oddłużania finansowego.

  Gdzie szukać pomocy w oddłużaniu pozabankowym?

  Gdy koszt całkowity kredytu rośnie, wraz z naliczaniem odsetek karnych i innych opłat za opóźnienia w spłacie rat czy pożyczek, musisz działać szybko. Na terenie całego kraju funkcjonują nasi eksperci kredytowi, którzy zajmują się kwestią oddłużania.

  Sprawdzamy Twoje możliwości w zakresie otrzymania pożyczek pozabankowych, celem spłaty długów. Pomagamy w uzyskaniu kredytu, a pomoc oferujemy z myślą o osobach zadłużonych mieszkających w całej Polsce.

  Oferta doradców finansowych wobec klientów chcących dokonać całkowitego oddłużenia prezentowana jest przez nasz dział oddłużanie. Łódź jest miastem, w którym dokonana zostanie bezpłatna analiza Twojej sprawy i zaprezentowane optymalne rozwiązanie.

  Przedstawiona oferta oddłużania przeznaczona jest dla różnych klientów. Nasz dział poświęcony temu zagadnieniu dołoży wszelkich starań, by nie groziła Ci upadłość przedsiębiorcza czy konsumencka, w zależności od tego, do której grupy klientów się zaliczasz.

  Naszym celem jest otoczenie Cię profesjonalną pomocą w uzyskaniu potrzebnego finansowania i całkowitego pozbycia się długów, także wtedy, gdy musisz pokryć również koszty odszkodowania np. powypadkowych.

  Skontaktuj się z nami!


  Złóż wniosek